Türk girişimci Kickstarter’a damga vurdu

Türk girişimci Kickstarter’a damga vurdu

MUWI tarafından başlatılan projenin ürünü ise, video çekmek isteyenlerin işine yaracak son derece faydalı ekipmanlardan oluşuyor. MUWI adı verilen aksesuar, görsel açıdan şov yapmanıza yardımcı olacak bir cihaz.

Girişimcilerin maddi kaynak aradığı Kickstarter’da bir Türk girişimci, 1 aylık bağış süresi dolmadan, yaklaşık 400 bin dolar gibi ciddi bir destek almayı başardı. Peki, Kickstarter’a damga vuran bu girişim ile ne yapılacak? 

Türk girişimci, Kickstarter’da 400 bin dolara yakın destek aldı 

TechInsiden’ın haberine göre, MUWI isimli firması ile Kickstarter’da destek arayışı içine giren Tolga Çağlar isimli girişimci, 26 günlük süre içinde 400 bin dolara yakın büyük bir kaynak elde etti. Bu proje için koyduğu hedef ise 35 bin dolardı.

MUWI’nin girişimi, kaynak için talep edilen sürenin bitmesine yaklaşık 3 gün kala, hedeflenen rakamın 10 katından fazlasını elde etmeyi başardı. MUWI tarafından başlatılan projenin ürünü ise, video çekmek isteyenlerin işine yaracak son derece faydalı ekipmanlardan oluşuyor.

MUWI adı verilen aksesuar, görsel açıdan şov yapmanıza yardımcı olacak bir cihaz. Akıllı telefonlar ve DSLR fotoğraf makineleri ile tam uyumlu olan bu cihaz, video çekimlerinize fantastik hareketler eklemenize yardımcı olacak. Selfie çubukları, gimball’lar ve daha pek çok akseuar ile uyumu olan MUWI, nesne takibi yaparken, 4 eksenli optik görüntü sabitleme özelliklerinde de faydalanabilecek.

Sinematik çekimler konusunda da yayınlanan örnekler son derece etkileyici, Ayarlanabilir tekerlik yapısı, görsel açıdan etkileyici açıları ve hareketleri yapmak üzere tasarlanmış. MUWI’nin başlattığı proje kapsamında yapılan bağışlar ise, farklı paketler ile ödüllendirilecek. Bağış yapanlar, yaptıkları bağış miktarına göre, MUWI’nin farklı paketlerine sahip olabilecek. kameraları ile DSLR fotoğraf makineleri, telefonlar ve aynasız fotoğraf makineleri için de uyumlu olan MUWI’nin Kickstarter linkine ve bağışlar karşılığında alabileceğiniz paketlere bu linke tıklayarak daha yakından bakabilirsiniz.

Kaynak: https://www.techinside.com/turk-girisimci-kickstartera-damga-vurdu/